Gem, set, mecz.

II set już bez emocji, w sobotę finał w Rzymie znów Sabalenka ?? IGA dominator
#tenis
bojowonastawionaowca

@paulusll Coco grała do połowy 2 seta naprawdę bardzo dobrze, ale to za mało na Igę na mączce. H2H 10-1 dla Igi z najlepszą Coco świata. A w finale nie wiem kto gorszy - Danielka czy Sabaka

paulusll

@bojowonastawionaowca Coco grała super. Saba będzie lepsza, przynajmniej będą emocje

@paulusll i więcej darcia mordy, ech

Zaloguj się aby komentować

Co za meczysko, jedno z najlepszych w ostatnich latach w kobiecym tenisie. No i najważniejsze, że z pozytywnym dla Igi finałem Brawo, Madryt zdobyty, pora na Rzym!

#tenis #sport
43cc67e4-c479-4749-aed1-54d35d043464
Rmbajlo

na farcie,ale dała radę. Dosłownie milimetry.

@Rmbajlo sorry, ale przy tym poziomie tenisistek nie było tam żadnego fartu - wygrała po prostu lepsza, w zasadzie każda piłka to były wywalczone grą milimetry

Rmbajlo

Szczęście w każdym sporcie jest tym bardziej w tenisie.

Semicolon

Aż się spociłem oglądaniem, stresujące to były 3h

Iga Świątek odpadła bo musiała odpaść skoro została tak zdominowana.
Nie spodziewałem sie tego biorąc pod uwagę ostatni ich mecz sprzed 3 miesięcy (6-1, 6-4) ale, co widać po winnerach Iga nie była sobą a Ekaterina grała bardzo dobrze. Mnóstwo tam było płaskich szybkich piłek w część kortu w którym Igi nie było. Iga była po prostu bezsilna.

#sport #tenis #igaswiatek #igaswiatek #wta
532357ec-2fbe-4be3-abec-3108505b1c62
Sporo dziś sensacji na #australianopen
Najpierw Iga ledwo co wygrała swój mecz (przy udziale szczęścia i słabej głowy rywalki), potem Pegula koncertowo schrzaniła swój a teraz Ryba odpada po thrillerze z Blinkovą. Do tego swoje mecze przegrały Kasatkina i Raducanu.
Jeszcze brakuje by Penko jakimś cudem przegrała swój mecz (póki co jest 1:1)
#tenis #wta #sport #igaswiatek #grandslam

Blinkova obroniła sześć punktów meczowych w najdłuższym tiebreaku w grze pojedynczej kobiet w historii Wielkiego Szlema, po czym wykorzystała swój 10. punkt meczowy i po raz pierwszy awansowała do trzeciej rundy w Melbourne.
Tiebreak za 42 punkty zastąpił 38-punktowy tie-break rozegrany przez Łesię Tsurenko i Anę Bogdan zeszłego lata na Wimbledonie.
Statystyki dreszczowca (i niżej innych meczów)
c25ac34c-72fe-4edc-8ef1-b79243311903

Właśnie obejrzałem skrót meczu Świątek-Collins i jest mi wstyd, bo w 3 secie zwątpiłem w #gowniarazpaletkom Na szczęście Iga jest lepsza niż moje czarnowidztwo. Jazda!
#tenis
517b0ead-90ef-487e-a897-e927df328836
VikingKing

@maaRcel Igusia w magnetycznej opasce dr. Leviene’a.

#gimbynieznajo

pol-scot

@maaRcel ktoś tu nie umie przegrywać

Marski88

Jak było 1-4 e końcu jakiś dobry kurs na Ige

Już dziś około godz. 22.30 rozpocznie się finał turnieju WTA Finals - turnieju, w którym gra 8 najlepszych zawodniczek sezonu. W tegorocznym finale spotkają się dwie tenisistki, które nie straciły seta przez cały turniej - Iga Świątek oraz Jessica Pegula.

Iga Świątek w półfinale zmierzyła się z aktualnym numerem 1 rankingu WTA - Aryną Sabalenką i wygrała z nią w świetnym stylu

Jeśli Iga wygra dziś w finale to tym samym na koniec sezonu przegoni punktowo Sabalenkę i ponownie obejmie tron liderki.

Transmisja: od 21 studio w Canal + Sport, o 22.30 początek meczu finałowego Świątek - Pegula.

254ec298-5916-405e-9203-ac084be3d111

Iga wygrała, Magda Fręch również, późnym wieczorem trzymamy kciuki za Magdę Linette i będzie dobra pierwsza runda US Open, jutro swój marsz (oby jak najdłuższy) zaczyna Hubert

Tymczasem dla nostalgii foteczki z okolic nowojorskiego turnieju sprzed 8 lat:

#tenis #usopen #sport
4960459b-e5c8-438e-92ea-5f22e082672f
061ea6d3-483f-4198-8306-42e5606347e4
Loczek18

Dlaczego Tenis nie jest sportem narodowym?

zboinek

@Loczek18 po malu sie staje ale sukcesy odnosimy w rozgrywkach singlowych i na tym skupia się cały hype wokół tenisa. Na osobistościach. Mistrzostwa świata są raczej tylko jakimś tam dodatkiem. A po 2 przecież w takich miedzy krajowych rozgrywakach nie mamy jakiś super sukcesów