Do EURO 2024 jeszcze trochę czasu, ale chciałbym zaproponować zabawę w typowanie wyników
Sam piłką interesuje się tylko przy dużych turniejach reprezentacyjnych, ale bawimy się wtedy w takie typowanie ze znajomymi i daje to dodatkowy fun i rywalizację.
Zasady są proste - obstawiamy wynik każdego meczu (po 90 minutach, bez dogrywki i karnych).
Trafiłaś/eś dokładny wynik - 3 punkty. Nie trafiłaś/eś dokładnie, ale udało wytypować się zwyciężcę lub remis? (np. stawiałaś/eś 3:1, a było 2:1 lub albo 1:1, a było 0:0) - 1 punkt.
Do tego przed startem turnieju obstawiamy kto wygra całość za dodatkowe 5 punktów.
Będą chętni?
Założyłem typera, zaprtaszam do dołączania:

Będę się jeszcze przypominał przed turniejem.